MÖBLER / Bord / Skrivbord 13725330

nr 1372 5330

Skrivbord

Nyrokoko. Bredd: 118. Djup: 61 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:24:07

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.